ברוכים הבאים לחברת המיתוג Say

אנחנו ב-Say מאמינים שמיתוג עסקי טוב מצליח לנסח את השקפת העולם המילולית והגרפית של החברה או המוצר בצורה פשוטה, ברורה ואחידה.
רק מותג המתקשר עם לקוחותיו באופן כן, מותג שתדמיתו נובעת מ"אמת" פנימית, בסיסית הנשענת על חוזקות אמיתיות ומוגשת בדרך אותנטית ויצירתית, יוכל לחדור את מסכי הסינון של קהל לקוחותיו, מסכים הנובעים מעודף אינפורמציה בעולמנו העמוס.
מיתוג יוצר אמון ומעלה את רמת הביטחון של הלקוחות בכם ובמוצרכם.
זה מה שאנחנו עושים משנת 2001 בישראל ומחוצה לה.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

נשמח לעצב זהות ברורה ואחידה לעסק שלך. כזאת שתתן לך יתרון תחרותי. בהתחלה נגדיר יחד את הבידול שלך וממנו נצא לעיצוב תדמית עם מסר פשוט, ממוקד ונגיש, באריזה מרשימה ומדויקת. התהליך כולל מחקר, לימוד ותובנות, גיבוש שפת מותג והטמעה בכל הפלטפורמות הבאות במגע עם הלקוח.
שם המשחק הוא אמון - עיצוב מותג אותנטי יוצר אמון ומעלה את רמת הביטחון בכם ובמוצרכם.

קרא עוד על מיתוג

לאחר הגדרת המשימה נצא לתהליך קצר בו נכיר את המגרש, התנאים, השחקנים ואת העוצמה האמיתית שלכם. תובנות אלה יתורגמו לרעיונות ודרכי פעולה חדשניות ורלוונטיות על מנת להוביל את העסק שלך להצלחה. בכל מדיה. בכל תקציב. הכול אפשרי.

קרא עוד על מיתוג

המותג שלך כבר נראה מיושן? זה הזמן להתעדכן. התהליך (הקצר יחסית) כולל חידוד ודיוק המסרים, מתיחת פנים ויזואלית והצגת המותג בצורה הולמת וייצוגית. זו יכולה להיות מתיחה קלה של העיצוב הגרפי עם שימת דגש על שימוש במדיה חדשה, או לחלופין אוברול כללי על בסיס הנתונים הקיימים או כמובן שילוב של שניהם. כל דרך שתבחר תשדרג בצורה משמעותית את המותג שלך.

לדוגמאות של סיפורי הצלחה

פרסום באינטרנט מביא לקוחות. סטטיסטית זה עובד. פרסום חכם מביא עוד יותר תוצאות. לפני שאתם רצים לפרסם אנו נעזור לכם להבין מה הבידול שלכם, ננסח עבורכם מסרים מדויקים לקהלי היעד השונים ונצא למסעות פרסום מקוונים ואפקטיביים על פי תקציב מוגדר מראש או על פי המטרה והצורך הנקודתי של הקמפיין. גוגל אדוורדס, פייסבוק וכו'.

לרשימת השירותים המלאה

רלוונטיות זו מילת המפתח – מותג חייב להתאים את עצמו לרוח השינויים. אנו מציעים עיצוב מותג מנצח, עיצוב רספונסיבי, פיתוח ועיצוב אפליקציות, שימוש חכם במדיה דיגיטלית, כחלק מתהליך מיתוג או כפרויקט העומד בפני עצמו. כך נמצב את המותג שלך כנותן שירות נוכח ורלוונטי המתקדם עם לקוחותיו לעבר המחר.

רוצה לשמוע עוד? צור קשר

עבודות נבחרות

לחצו כאן לכל העבודות

Simgo


www.simgo-mobile.com

למרות השינויים הטכנולוגיים האדירים בעולם המודרני דרכי התקשורת לא השתנו כמעט בעשור האחרון. הבעיה שמספר המשתמשים גדל בעשרות אלפי אחוזים והתשתיות הישנות לא בנויות להתמודד עם כמויות כאלה של משתמשים.
סימגו מצאה פתרון לבעיה ע"י פיתוח סים וירטואלי.

מותג כלי בית ומטבח


Grātue הוא מותג כלי בית ומטבח. מאחוריו עומדת משפחה אמיתית ואוהבת, שהשכילה לתרגם את ערכי הנתינה הבלתי מתפשרת שבה לקולקציית פרימיום של כלי בית ומטבח, כזאת שאתה נהנה לתת לאהוביך ואף לעצמך...

מיתוג רשת מעדניות באשר


במשך כ-40 שנה היתה למשפחת באשר הירושלמית בסטה קטנה בשוק מחנה יהודה, הם בישלו אוכל ביתי על פתיליות ואלי באשר המשיך את מסורת הוריו. לפני 17 שנה טייל אלי עם אשתו באירופה והתאהב בעולם הגבינות, אלי הריח לא רק גבינות אלה גם הזדמנות עסקית והחל לייבא גבינות איכותיות משווקים ומחלבות קטנות באירופה. הבסטה הפכה לחנות קטנה לגבינות. אלי באשר התמחה עם הזמן והפך לפרומאז'ר המוסמך היחידי בארץ (יכול לזהות כ-300 סוגי גבינה בעיניים עצומות).

מיתוג ממלכת החלבה


כשמה כן היא. הממלכה של השוק. ורוני (הבחור שמסתובב עם כתר ומחלק טעימות) הוא המלך.

שוק מחנה יהודה הוא ההשראה לשפה הגרפית של ממלכת החלבה. שלטי המבצעים בעבודת יד, הטיפוסים, הצעקות, המשפטים המצחיקים שמנסים למשוך תשומת לב מאלפי הקונים, הגימיקים בהם משתמשים בעלי הבסטות כדי שתעצור ותטעם ואולי אף תקנה.. כל אלה וכמובן איכות החלבה הבלתי מתפשרת, הבריאה והטעימה כל כך שמשו אותנו ביצירת המיתוג לממלכת החלבה.

מיתוג חברת הובלות


BetterMove
לאחר כתיבת אסטרטגיית מותג לפרויקט עלו שתי תובנות:
הראשונה: שלהעביר דירה זה הרבה יותר מורכב מלהעביר ארגזים ממקום למקום. זה ממש להעביר זיכרונות ורגשות. הסיסמא שיצרנו עבורם היא A moving experience זה גם להעביר וגם לרגש.
שנייה: שלקוחות החברה מחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו ושייתן להם שקט נפשי לאורך המעבר המתיש לעיתים, דבר שהוביל להגיון שמאחורי הלוגו וי של To Do List + עגלת הובלות.
פשוט, זכיר, מדויק...

חבילות המיתוג שלנו


חבילת מיתוג בסיסית
3,500 ₪ לחודש
(למשך חצי שנה)
כתיבת בריף
מציאת שם לחברה
ניסוח סיסמא
עיצוב לוגו וניירת
עיצוב פולדר תדמיתי
עיצוב דף פייסבוק
חבילת מיתוג ואתר
6,500 ₪ לחודש
(למשך חצי שנה)
חבילת מיתוג בסיסית +
עיצוב ותכנות אתר תדמיתי
רכישת דומיין לשנה
אחסון אתר לשנה
כתיבה שיווקית לאתר
תרגום לשפה שניה
חבילת פרסום באינטרנט
4,500 ₪ לחודש
(למשך חצי שנה)
ניסוח מודעות ומסרים
פרסום בגוגל אדוורדס
ניהול דף פייסבוק
פרסום בפייסבוק
ניהול תקציב חודשי
ליווי וניתוח ביצועים
חבילת מיתוג פרימיום
12,500 ₪ לחודש
(למשך חצי שנה)
אסטרטגית מותג
תוכנית שיווק אופרטיבית
מציאת שם וניסוח סיסמא
עיצוב לוגו וניירת
עיצוב ותכנות אתר תדמיתי
עיצוב פולדר שיווקי
 • תהליך המיתוג היה מרתק, מעניין וקולע לרצונות שלי ושל לקוחותיי. ב-Say יודעים להתאים את המיתוג לאופי החברה בצורה רגישה, אינטלגנטית ומוצלחת. Say מדהימים בשירות לקוחות, החל מהמהירות התגובה, העמידה הגבוהה בזמנים ואיכות התוצרים - בין אם הם מוצרי דפוס או מוצרי דיגיטל. לדעתי, הם ייחודיים במתן שירות כה איכותי, יפה ואישי. יישר כוח!
  [:IW]נועה כהנא שדה[:en]Noa Khana Sade
  נועה כהנא שדה
  חברת שדה - ייעוץ אימון ואסטרטגיה
 • במהלך השנים האחרונות Say תמכו בכל מיזם של שלנו - החל בתהליך מיתוג, עיצוב חומרי כנסים, עיצוב אתר האינטרנט שלנו וכל מה שבינהם. עבורינו Say הם הרבה יותר מחברת מיתוג. הם שותפים לחשיבה יצירתית. חוץ מהיכולת של Say לייצר חומרי קצה מקוריים, הם מחויבים לראייה מערכתית - מקונספציה, דרך יצירה והבאה לשלמות. העיצובים שלהם נותנים השראה ומחיים את העבודה שלנו.
  [:IW]ג'סטין קורדה[:en]Justin Korda
  ג'סטין קורדה
  ROI Community
 • אנחנו ארגון גדול וותיק, ביקשנו להתרענן ולהתאים עצמנו לרוח התקופה. ב-Say פגשנו צוות יצירתי מאוד, ער לבקשותינו ומבין ללב הארגון. בעקבות המלצת החברה פתחנו בתהליך של שינוי שם ו-Say ניצחו על התהליך הלא פשוט הזה. אנו מקבלים מחמאות רבות על המיתוג ושמחים לגלות את עולם האפשרויות שנפתח בפנינו עם סיום התהליך. המלצה חמה לצוות מקצועי ויצירתי!
  [:IW]אורלי חסון ציצואשוילי[:en]Orly Chason Tsitsuashvili
  אורלי חסון ציצואשוילי
  מנכ''לית עמותת לדעת - לבחור נכון (ע''ר)
 • כמנהל ההוצאה לאור של ג'וינט ישראל הזדמן לי לעבוד עם Say. זאת הייתה חוויה מקצועית יוצאת מהכלל. כל הנושאים החשובים בעבודה מול מעצבים קיבלו מענה: היצירתיות, החשיבה המשותפת, העיצוב, המסירות, האחריות והעמידה בלוח זמנים. תמיד אשמח לשוב ולעבוד עם אסף יששכרוף וצוותו.
  [:IW]טוביה מנדלסון[:en]Tuvia Mendelson
  טוביה מנדלסון
  מנהל הוצאה לאור, ג'וינט ישראל